Jak korzystać z kodów promocyjnych iFirma.pl?

ifirmaKorzystanie z internetowej księgowości wiąże się z odpowiednimi opłatami – fakt ten wynika z tego, że alternatywa ta obejmuje działania administracyjno-księgowe, stanowiące obowiązkowy i ważny element każdego przedsiębiorstwa.

W portalu iFirma każda usługa objęta jest określoną ceną, klient sam dokonuje wyboru konkretnego pakietu. Należy jednak podkreślić, że korzystanie z aplikacji do fakturowania jest bezpłatne – wystarczy posiadać aktywne konto w serwisie.

Wiele osób poszukuje rozwiązań, które pozwolą zniwelować koszty usług objętych opłatą. Optymalnym rozwiązaniem na tej płaszczyźnie jest kod promocyjny iFirma, dzięki któremu można obniżyć koszty usług świadczonych za pośrednictwem portalu.

Analizując tę kwestię należy podkreślić, że każdy klient wybiera określone usługi zgodnie z własnymi potrzebami, sumując należność. Kod promocyjny iFirma można wykorzystać podczas realizowania płatności. Ważne jest jednak to, aby przedmiotowy kod promocyjny był aktywny.

Kod promocyjny iFirma upoważnia do zniżki w wysokości 50 zł, a można go uzyskać za pośrednictwem zaufanych partnerów.

Istotną kwestią jest fakt, iż przedmiotowy kod rabatowy musi być przeznaczony wyłącznie na płatne usługi realizowane za pośrednictwem portali iFirma.

Każdy klient może korzystać z bonusu wielokrotnie, nie mniej jednak w przypadku jednaj płatności można wykorzystać wyłącznie jeden kod rabatowy.  

Analizując tę kwestię warto podkreślić, że portal iFirma.pl to wygodne i funkcjonalne narzędzie, dzięki któremu każdy właściciel firmy bez problemu, samodzielnie zrealizuje wszystkie przedsięwzięcia związane z księgowością i rachunkowością.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s